IPhone 7
Marka Apple
Ekran Boyutu 4.7"
Depolama 32, 128, 256 GB
Bellek (RAM) 2 GB
Batarya 1960 mAh
İşlemci 4
Çözünürlük 750x1334 (HD+) Piksel
Kamera (Arka) 12 MP
Kamera (Ön) 7 MP
Çıkış Tarihi 2016 Eylül

iPhone 7 Ekran Değiştirme, Pil Değiştirme ve Sıvı Temas Onarım Hizmetleri

İlk bakışta, iPhone 7 önceki modelleri gibi iPhone 6S ve 6S Plus ile hemen hemen aynı görünüyor. Daha yakın bir gözlem, bu akıllı telefonun önceki modellerden daha fazla iyileştirmeye sahip olduğunu gösterecektir. Suya dayanıklıdır ve tamamen yeni bir home tuşuna sahiptir. İşte iPhone 7'nin bazı önemli özellikleri.

Rose Gold, Gold, Silver, Black ve Jet Black olmak üzere 5 güzel kaplamaya sahiptir

Etkileyici özellikleri, birçok insanın bugün yeni iPhone 7 modelini neden aldığını açıklıyor sanırım. Apple İPhone 7 ürünlerinin Teknik servisi hizmetini veriyoruz. Firmamız gelişen ve değişen Apple teknolojisi ürünleri yakından takip etmekte ve incelemektedir. Olası yaşanabilecek teknik sorunları önceden tespit edip, teknik krizlere acil çözümler üretmektedir. iPhone 7 ekran değişimi ve iPhone 7 Teknik servis hizmeti sağlayacak olan firmamız hizmet kalitesini İPhone 7’nin selefi olan modellerin teknik çözümlerini sağlayarak kanıtlamıştır. VTS Teknik tamir ettiği binlerce İPhone serisi ürünleriyle Teknik Servis hizmetini kalite standartların üzerine taşımış olup, güçlü bir teknisyen kadrosuna ve potansiyeli olan bir servis ağına sahiptir.

iPhone 7 Ekran Sorunları

Aşağıdakiler dahil olmak üzere içine girebileceğiniz birçok iPhone 7 ekran hatası vardır: Bu, en yaygın iPhone 7 ekran hasarlarından biridir. İPhone ekranınız, iki fit mesafeden düştüğünde ve maalesef yüzü aşağı dönükse örümcek ağı gibi çatlaklar şeklinde kırılabilir. Yanına düşerse daha az hasar olabilir, ancak bu modelin Çoklu Dokunma ve Dokunma hareketleri gibi hassas özelliklere sahip olduğunu aklınızda tutarak, hasar oldukça şiddetli olabilir ve en kısa zamanda parçalanmış bir iPhone 7 ekran tamirine ihtiyacınız olacaktır. .

 Çözüm önerimiz

Kırık ya da çatlak bir ekranın mümkün olan en kısa sürede değiştirilmesinden başka seçeneği yoktur. Telefonu küçük çatlaklar oluştuktan sonra kullanmaya devam edebileceğinizi düşünebilirsiniz, ancak hasarlı bir ekranla cihazınız daha fazla dahili hasara maruz kalabileceğini unutmayın. Nem veya basınç düşüşleri telefonun dahili sistemine kolayca müdahale edebilir. Su anakartı yok edebilir ve değerli cihazınızı tamamen işe yaramaz hale getirebilir. En iyi seçenek, VTS Teknik Servisimiz ile iletişime geçmeniz olacaktır.


iPhone 7 Sıvı temas Arıza Onarımı, Hızlı ve Uygun Fiyatlı

Suya dayanıklı özelliklere sahip olmasına rağmen, iPhone 7 tamamen su geçirmez değildir. Tamamen suya daldırıldığında ciddi hasar verebilecek hassas bir cihazdır. Sıçramalara ve yağmur damlalarına dayanmak, telefonun su hasarına maruz kalamayacağı anlamına gelmez.

 Su Hasarına Potansiyel Çözümler

İPhone 7'niz suya veya çay ya da kahve gibi başka bir sıvıya düştüğünde, hemen kapatın ve bizim ile iletişime geçin. Bu, daha fazla hasar veya korozyonu önleyecektir. Kurutulmuş pirinç bir kasenin içine yapıştırmak, bir fön makinesi ile kurutmak veya güneşte veya kuruması için bir ısıtıcıya yakın bırakmak gibi çevrimiçi yayılan bazı yaygın mitlerden kaçının. SIM kart tepsiniz de hasar görebilir ve iPhone 7 SIM kart tepsisinin değiştirilmesi gerekebilir.

Düşük Pil Kapasitesi

İPhone 7, önceki iPhone sürümlerinden daha güçlü bir pil ile geliyor. Özellikle aynı anda birden fazla uygulama çalıştırıyorsanız ve hatta kapasitesinin düşük olduğu görülüyorsa, pilin kullanımınıza göre ayarlanması birkaç gün sürebilir. Ancak,   yeterince şarj ettikten sonra bile pil azalan kapasiteyi göstermeye devam ederse, VTS Teknik gibi güvenilir bir iPhone 7 onarım servisinde değişimini gerçekleştirebilirsiniz.