Güngören iPhone Servisi

Güngören Mobil (Yerinde) iPhone Teknik Servisi

Eğer bir iPhone kullanıcısı iseniz ve cihazınız çarpma düşme gibi bir kaza sonucunda kırıldıysa telaşlanmayın bizi arayın. iPhone ekran kırıldı ya da çatladı ise revize hizmeti için zaman kaybetmeden adresinizde pratik bir şekilde değişim hizmeti alabilirsiniz. Unutmayın Apple teknolojileri amatörlerin teknik servis hizmeti verebileceği ürünler değildir. Güngören iPhone servisi hizmeti veren firmamız profesyonel eğitimli personel istihdam etmektedir.

 

iPhone Servisi 30 Dakikada Güngören Adresinize Gelsin!

MİS Teknik Apple iPhone cihazlarınızın yedek parça değişimlerini adresinizde gerçekleştiriyor. Mobil iPhone servisimiz parça değişimleriyle sınırlıdır bunlar; Ekran değişimi, Cam değişimi, Pil (Batarya) değişimi, Ön ve Arka kamera değişimi, Kasa değişimi, Şarj Soketi değişimi, Arka cam değişimi, Ses sorunları gibi Zil bazar değişimi.

 

Güngören’de iPhone Ekran Tamiri MİS Teknik

Orijinal birebir yedek parçalarla  tüm iphone serisi cam ve ekran değişimlerini gerçekleştiriyoruz. iPhone cihazınızın modeli ne olursa olsun; iPhone 8 Ekran, iPhone 8 Plus Ekran Tamiri, iPhone X Ekran Değişimi, iPhone XS Max Ekran, iPhone 11 Ekran Tamiri, iPhone 11 Pro Ekran, iPhone 11 Pro Max gibi tüm modeller Şirin Teknik tarafından garantili bir şekilde onarılmaktadır.

Güngören iPhone Tamir Servisi

Eğer ki teknik servis merkezimize gelmeniz için vaktiniz ya da imkânınız yok ise, Güngören iPhone ekran tamiri için, evlerinize ve iş yerlerinize hizmet veriyoruz. İlk olarak bizler ile iletişime geçerek, cihaz sorunları, açıklamalar, adres bilgileriniz ile randevu oluşturmanız gerekiyor. Güngören iPhone tamiri hizmeti için belirlemiş olduğunuz randevu saatinde teknisyen adresinizde olacaktır. MİS Teknik hızlı pratik ve dakik çözümler sunmaktan onur duyar tüm gayemiz iyi bir hizmet sunabilmek.