Fatih iPhone Servisi

İstanbul Fatih Mobil (Yerinde) iPhone Servisi

 

Teknik servisimiz uzman kadrosuyla İstanbul geneli oluşturduğu servis ağıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Mis Teknik Apple markalı tüm cihazlarınızın servis bakım ve onarım hizmetlerini üstlenmektedir. iPhone ekran kırıkları gibi sorunların çözümü noktasında mobil servis hizmetleri sağlamaktadır. Sizlerde bu gibi sorunlar ile karşılaşmış ve dokunmatik ekran değişimleri gerektiğini düşünüyorsanız, MİS Teknik bünyesinde verilen profesyonel, orijinal ve kaliteli hizmet anlayışından faydalanabilirsiniz. Peki, bu hizmetlere ulaşabilmek için neler yapmak gerekiyor ve Fatih iPhone Servisi için kimler ile görüşmeniz gerekiyor.

 

Mobil Servis Hizmetiyle Fatih Adresinizde iPhone Servisi

Cihazlarınızı adreslerinizde kendi firma personellerimiz ile onarma imkanı sunuyoruz, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız sizler için birçok kolaylıklar sağlıyor. Fatih yerinde iPhone servisi hizmetimiz 30 dakikada adresinizde. Garantili orijinal yedek parçalar ve yine garantili servis çözümlerimiz sayesinde zaman kaybı yaşamaksızın hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz. Değişim yaptığımız yedek parçalar;  Ekran değişimi, Cam değişimi, Pil (Batarya) değişimi, Ön ve Arka kamera değişimi, Kasa değişimi, Şarj Soketi değişimi, Arka cam değişimi, Ses sorunları gibi Zil bazar değişimi. Sıvı temas ve anakart arızaları gibi durumları teknik servis merkezimizde onarıyoruz.

 

Fatih iPhone Ekran Değişimi

Fatih iPhone tamir servisi hizmetimiz,  iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 13 gibi tüm modeller kapsamaktadır MİS Teknik tarafından garantili onarımlar yapılmaktadır.