Beşiktaş iPhone Servisi

Beşiktaş Mobil (Yerinde) iPhone Servisi

Apple teknolojoleri iPhone ve iPad Beşiktaş servisi, servis garantili orijinal yedek parçalarla verdiğimiz hizmetlerimizde garanti kapsamındadır. İstanbul geneli oluşturduğumuz servis ağıyla hizmetlerimizi adresinize taşıyoruz. iPhone ekran kırıldı ya da çatladıysa vakit kaybetmeden bizi arayıp servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Değişim yaptığımız yedek parçalar;  Ekran değişimi, Cam değişimi, Pil (Batarya) değişimi, Ön ve Arka kamera değişimi, Kasa değişimi, Şarj Soketi değişimi, Arka cam değişimi, Ses sorunları gibi Zil bazar değişimi. Sıvı temas ve anakart arızaları gibi durumları teknik servis merkezimizde onarıyoruz.

 

Beşiktaş Mobil iPhone Servisi 30 Dakikada Adresinizde

Motorize teknisyen ekibi İstanbul trafiğine aldırış etmeksizin 30 dakikada adresinize gelsin. Mobil (yerinde) servis hizmeti seçeneklerimiz ile ayrıcalıklı hizmetler alın. iPhone ekran değişimi hizmetini adresinizde almanın ayrıcalığını yaşayın. Beşiktaş iPhone servisi hizmetimiz,  iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 13 gibi tüm modeller kapsamaktadır MİS Teknik tarafından garantili onarımlar yapılmaktadır.

 

Teknik Servis Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

İstanbul`da birçok işletme mevcuttur fakat Profesyonel bir işletme olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Orijinal yedek parçalar kullanıldığından emin olmanız gerekmektedir. Yapılan hizmet garanti kapsamında olmalıdır aradığınızda bir muhattap bulabileceğiniz kurumsallıkta olmalıdır. Apple markalı iPhone cihazlar hassas ürünlerdir amatörlerin ellerine teslim edilmemelidir. Beşiktaş iPhone tamiri hizmetini gönül rahatlığıyla almak isterseniz hızlı destek butonuna tıklayarak iletişim araçlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

(MİS TEKNİK) Mobil iPhone Servisi Beşiktaş

Mobil iPhone Servisi; bir iPhone servisidir ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir. Hızlı pratik tamir çözümleri için hizmetler vermektedir. iPhone cihazınızda bir sorunla karşı karşıyaysanız bizimle iletişime geçmek için acele edin ekonomik fiyatlar ve pratik çözümlerimizden faydalanın.