Bayrampaşa iPhone Servisi

Bayrampaşa Mobil (Yerinde) iPhone Teknik Servis Hizmeti

Yerinde iPhone servisi hizmeti almak size zaman kazandırmak açısından ayrıcalıklı sizlere özel bir hizmettir. Apple markalı ileri teknoloji ürünleri olan iPhone serisi cihazların, tüm yedek parça değişimlerini adresinize kadar gönderdiğimiz işin uzmanı teknisyenlerimizle değişimlerini sağlıyoruz. Bayrampaşa iPhone servisi hizmetlerimiz; Ekran değişimi, Cam değişimi, Pil (Batarya) değişimi, Ön ve Arka kamera değişimi, Kasa değişimi, Şarj Soketi değişimi, Arka cam değişimi, Ses sorunları gibi Zil bazar değişimi gibi yedek parçaları kapsamaktadır sıvı temas ve anakart arızaları için teknik servis merkezimize gelmeniz gerekmektedir.

 

Bayrampaşa iPhone Servisi 30 Dakikada Adresinize Gelsin!

Apple teknolojileri amatör teknisyenlerin elinde daha fazla zarar görmeye neden olur! MİS teknik 2007’den beri Apple iPhone cihazların tamir bakım ve onarım hizmetlerini üstlenmiştir. İstanbul geneli servis ağını geliştirmiş olup mobil servis imkanları sağlamaktadır. Bizi arayarak servis kaydı ya da randevu oluşturabilirsiniz. Motorize teknisyenlerimiz trafiğe takılmadan 30 dakikada adresinizde olurlar.

 

Bayrampaşa iPhone Ekran Değişimi

Kırık iPhone cam ve ekranlar teknisyenlerimiz tarafından birebir orijinalleriyle garantili olarak değişimleri sağlanmaktadır. iPhone 8 Ekran, iPhone 8 Plus Ekran Tamiri, iPhone X Ekran Değişimi, iPhone XS Max Ekran, iPhone 11 Ekran Tamiri, iPhone 11 Pro Ekran, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Pro Apple ürünlerin iPhone serileri tüm cam ve ekran değişimlerini Bayrampaşa adresinizde değişimlerini sağlıyoruz.