Başakşehir iPhone Servisi

Başakşehir Mobil (Yerinde) iPhone Servisi Hizmeti

Yüksek markalı Apple teknolojileri ürünleri iPhone ve iPad tamir bakım ve servis hizmeti veren MİS Teknik İstanbul servis ağıyla hizmetinizde. Elbette ki bu ürünlerin maddi değerlerinin yüksek olması ile birlikte cihazlarda meydana gelen sorunların ortadan kaldırılması için tercih edilen teknik servislerin kalitesi oldukça önemidir. Yanlış bir seçim yaptığınız takdirde maalesef çok daha büyük maddi kayıplarınız olabilir. MİS Teknik profesyonel uzman ekibi gönül rahatlığıyla cihazlarınızı onarabileceğiniz bir hizmet anlayışı sunuyor. Mobil iPhone Servisi Başakşehir adresinizde yerinde hizmet vermektedir.

iPhone Servisi 30 Dakikada Başakşehir Adresinizde

iPhone teknik servis çözümlerinde ezber bozan bir hizmeti deneyiminize sunuyoruz ister evinizde olun ister iş erinizde hızlı destek butonuna tıklayarak iletişim araçlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşıp servis kaydınızı başarıyla oluşturduktan sonra belirlediğiniz randevu saatinde motorize teknisyenlerimiz 30 dakika içerisinde başakşehir adresinize gelerek yerinde servis hizmeti vermektedir. iPhone ekran kırıldı ya da çatlak durumda ise,  cihaz modeli farketmeksizin; iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max gibi tüm modellerin yedek parça değişimlerini adresinizde sağlamaktayız.

Mobil Servis Hangi Hizmetleri Kapsamaktadır

İPhone cihazların bazı arıza durumları teknik servis ortamında profesyonel teknik araçlarla incelene bilmektedir. Sıvı temas arızaları gibi durumlarda cihazın oksitlenmesi gibi durumlar gözlemlenmektedir. Dolayısıyla 3-7 gün serviste kalması gerekmektedir. Mobil servis hizmeti bu yüzden parça değişimleriyle sınırlıdır; Ekran değişimi, Pil (Batarya) değişimi, Home butonu değişimi, Arka cam değişimi, Kasa değişimi ve Ses sorunları gibi hizmetleri adresinizde alabilirsiniz.

Başakşehir iPhone Ekran Değişimi

Düşme sonucu kırılan ekranlarınız için üzülmeyin tek dikkat etmeniz gereken husus orijinal yedek parçalarla değişimi sağlamaktır. MİS Teknik yılların deneyimi ve uzmanlığıyla orijinal yedek parçalar ile başakşehir iPhone ekran değişimi hizmeti vermektedir. Bunun yanında arka cam değişimi ve komple kasa değişimi gibi hizmetleri mobil servis ayrıcalığıyla alacaksınız. Cihazınız onarılırken gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz çayınızı yudumlayabilirsiniz. Böylece hem zaman kaybı yaşamamış olursunuz hem de göz önünde onarımın yapılmasıyla güven içinde bu süreci atlatmış olursunuz.