Bahçelievler iPhone Servisi

Bahçelievler Mobil (Yerinde) iPhone Servisi

İstanbul bahçelievler’de iphone tamir servisi arıyorsanız ve şuan bu içeriği okuyorsanız bizimle iletişime geçip randevunuzu oluşturabilirsiniz teknik servis personelimiz 30 dakikada adresinizde olacaktır. Aplle markalı iPhone ve iPad cihazlarınızın yedek parça değişimleri gerektiren arızaları adresinizde siz değerli müşterilerimizin refakatinde değiştirilebilmektedir. Değişim yaptığımız yedek parçalar;  Ekran değişimi, Cam değişimi, Pil (Batarya) değişimi, Ön ve Arka kamera değişimi, Kasa değişimi, Şarj Soketi değişimi, Arka cam değişimi, Ses sorunları gibi Zil bazar değişimi. Sıvı temas ve anakart arızaları gibi durumları teknik servis merkezimizde onarıyoruz.

 

Mobil iPhone Servisi 30 Dakikada Bahçelievler’de Adresinizde

Motorize teknisyen ekibimiz İstanbul trafiğine takılmadan hızlıca gerekli araç ve gereçleriyle 30 dakida adresinize kadar gelerek iPhone cihazınızın tamirini gerçekleştiriyor. iPhone ekran değişimi hizmetini adresinizde almanın ayrıcalığını yaşayın. Bahçelievler iPhone servisi hizmetimiz,  iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max gibi tüm modeller kapsamaktadır Şirin Teknik tarafından garantili onarılmaktadır.

 

Teknik Servis Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir!

Profesyonel bir işletme olduğundan emin olmanız gerekmektedir, Ayrıca orijinal yedek parçalar kullanılmalıdır. Yapılan hizmet garanti kapsamında olmalıdır aradığınızda bir muhattap bulabileceğiniz kurumsallıkta olmalıdır. Apple markalı iPhone cihazlar hassas ürünlerdir amatörlerin ellerine teslim edilmemelidir. Bahçelievler iPhone tamiri hizmetini gönül rahatlığıyla almak isterseniz hzılı destek butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.