Avcılar iPhone Servisi

İstanbul Avcılar iPhone Servisi

Apple markalı iPhone cihazların tüm modelleri için mobil (yerinde) teknik servis hizmeti veren MİS Teknik, İstanbul servis ağıyla hizmet veriyor. Avcılar iPhone servisi ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde adresinizde birebir orijinal yedek parçalar kullanarak değişim yapmaktayız. Örnek olarak; Avcılar iPhone ekran değişimi veya cam değişimi gibi hizmetleri mobil (yerinde) hizmet alma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Avcılar Mobil (Yerinde) iPhone Servisi

Zaman iş ve sosyal yaşantımızın en önemli kavramıdır, İstanbul’da yaşıyorsanız bunun önemini sizde çok iyi biliyorsunuzdur. iPhone ekran kırıldı yakınlarınızda yetkili bir servis varsa şanslısınız demektir fakat birçok bölgede kurumsal bir servis bulmak mümkün değildir. Bu noktada mobil servis hizmetimizin ayrıcalığı ortaya çıkıyor size zaman kazandıran bu servis yöntemimiz size birçok kolaylık sağlamaktadır. Bize iletişim araçlarımız üzerinden ulaşıp servis kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. Ustalarımız Avcılar iPhone tamiri hizmetini mobil olarak adresinizde gerçekleştirecektir. Ayrıca bilinmesi gereken bir hususta şudur mobil servisimiz parça değişimleriyle sınırlıdır bunlar; Ekran değişimi, Cam değişimi, Pil (Batarya) değişimi, Ön ve Arka kamera değişimi, Kasa değişimi, Şarj Soketi değişimi, Arka cam değişimi, Ses sorunları gibi Zil bazar değişimi.

Avcılar’da iPhone Ekran Değişimi MİS Teknik

Günlük yaşantımızda ufak tefek kazalara şahit oluruz yahut kendimiz yaşarız örneğin; iPhone elimden düştü kırıldı ne yapabilirim? Sorusuna yanıt arıyorsanız, üzülmeyin iletişim araçlarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz! iPhone ekran değişimi hizmetini Avcılar’da adresinizde alabilirsiniz. 2010 Yılından beri sektörde hizmet veriyoruz servis deneyimimiz ve tecrübemiz bizi bu noktaya taşıdı. Orijinal yedek parçalar kullanarak telefonunuzu ilk günkü gibi kullanacaksınız. Müşterilerimizden sıkça duyduğumuz şikayetler daha önce cihazlarını tamir ettirdikleri atölyelerde muadil parça kullanmış olmaları. Karşılaştıkları sorunlar ise dokunmatik ekran geç tepki vermesi ekranın kararması gibi durumlar.

Avcılar’da Mobil iPhone Tamiri Hizmeti

iPhone cihazlar diğer markalara göre özeldirler teknolojisi yazılımı ve donanımı özel olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden doğrudan apple markalı cihazları onaran yetkili bir özel servise tamir ettirmeniz daha mantıklı olacaktır. Şirin Teknik tüm iPhone tamir işlerinizi Avcılar’da üstlenecektir motorize usta ekibi belirtilen saate adresinizde olacaktır.